Вітамін А (ретинол)

Вітаміни групи A об’єднують речовини із загальними  біологічними  діями. K них відносяться ретинол (вітамін А – спирт), ретиналь (вітамін А – альдегід), ретиноєва кислота (вітамін А – кислота). Вітамін A міститься тільки в продуктах тваринного походження. Рослинні пігменти каротиноїди грають роль провітаміну А.

Вітамін А (ретинол) – кристалічна речовина світло-жовтого кольору, добре розчиняється в жирі. Він стійкий до лугу і нагрівання, але нестійкий до дії кислот, ультрафіолетових променів і кисню повітря, під впливом яких інактивується.

У чистому вигляді вітамін А (ретинол) був виділений Осборн і Мендель із вершкового масла. Синтез вітаміну A здійснили Kаррер і Морф в 1933 р.

Каратиноїди виділив у 1831 р. Вакенродер, а синтез їх здійснили Каррер і співавт. в 1950 р. Каротиноїди (від лат. carota – морква); відносяться до вуглеводневим сполук, які в рослинах зазвичай пов’язані з білком.

Як провітаміну A практично мають значення альфа-і бета-каротин і криптоксантин. Найбільшу цінність представляє бета-каротин, провітаміну активність якого в 2 рази перевищує таку інших каротинів. У задоволенні потреби у вітаміні A важливу роль грають його провітаміни – каротини. Перетворення каротину у вітамін А відбувається в основному в стінці тонких кишок і в печінці. Присутність у їжі жирів сприяє всмоктуванню ретинолу і каротину.

Джерела вітаміну А (ретинолу)

Основними джерелами вітаміну А (реінол) є такі харчові продукти. B печінки тріски міститься 4,4 мг вітаміну А на 100 г їстівної частини продукту), печінки баранячої – 3,6, печінки свинячий – 3,45, печінки яловичої – 3,83, ікрі білуги зернистою – 1,05, ікрі кети зернистої – 0,45, яйці курячому -0,35, яйці перепелиному -0,47, вугрі – 0,8, молоці – 0,02, вершках 35% жирності – 0,25, сметані З0% жирності – 0,23, маслі вершковому несоленим – 0,5, сирі голландському – 0,2.

Таким чином, дуже високим вмістом вітаміну А відрізняється печінка тварин і риб.

Влітку в молочних продуктах (молоко, вершки, сметана, масло) зміст вітаміну A і каротину значно вище, ніж взимку, що пояснюється великим вмістом каротину в літніх кормах.

Неперевершеним джерелом каротину є червона морква, у якій зміст каротину становить 9 мг на 100 г.

Найкраще засвоєння каротину відзначається при подрібненні моркви. Високим вмістом каротину відрізняються рослинні продукти, пофарбовані в зелений і оранжево-червоний колір (морква, томати,. Червоний перець тощо) і зелені рослини (шпинат, зелений лук і ін.) Харчові продукти тваринного походження містять невелику кількість каротину (соті частки міліграма), в печінки яловичої кількість каротину досягає 1 мг на 100 г.

Добова потреба дорослої людини у вітаміні A становить 1000 мкг (ретінолових еквівалентів).

Вітамін A може депонуватися в організмі, в основному в печінці. У крові здорової людини міститься 0,52 – 1, 57 мкмоль / л (15-45 мкг%) ретинолу і 1,12-3,0 мкмоль / л (б0-160 мкг%) каротину. Сеча звичайно не містить ретинолу.

Фізіологічні функції вітаміну А (ретинол)

Вітамін А (ретинол) і вільні радикали

Вітамін А – це один з основних антиоксидантів, що відповідає за захист організму від впливу агресивно-активних форм кисню та вільних радикалів, які постійно утворюються в клітинах у процесі дихання і надходять в організм із забрудненим повітрям. Під впливом вільних радикалів відбувається ланцюгова реакція пошкодження клітин. Вітамін А здатний придушувати ці руйнівні процеси, захищаючи організм від передчасного старіння, знижуючи ризик серцево-судинних захворювань, катаракти очей.

Вітамін А (ретинол) і слизова оболонка дихальних шляхів

Вітамін А відіграє істотну роль у формуванні епітеліальної тканини, що входить до складу шкіри, залоз і слизових оболонок, вистилають органи дихального, травного та сечостатевого трактів. Цим клітинам вітамін А необхідний особливо, для нормального продукування слизу і захисних імунних факторів.

Таким чином, вітамін А підтримує місцевий імунітет життєво важливих органів.

При попаданні шкідливих частинок на слизову оболонку дихальних шляхів, захисний шар епітеліальних клітин починає виробляти слиз, який захищає епітелій від висихання. Слиз сприяє виведенню цих частинок вгору і назовні – при кашлі та чханні. Таким чином, вітамін А попереджає проникнення в організм повітряним шляхом шкідливих частинок і мікробів. Додаткове збагачення раціону харчування вітаміном А знижує небезпеку інфекцій дихальної системи.

Вітамін А (ретинол) і травна система

Завдяки захисному впливу на слизові оболонки і епітеліальні клітини травного тракту, вітамін А виявляється корисним доповненням при лікуванні деяких хвороб кишечника (наприклад, коліту та хвороби Крона), а також виразки дванадцятипалої кишки. Вчені з Гарвардського університету виявили, що при достатньому вживанні вітаміну А ризик виникнення виразкової хвороби значно зменшується.

Вітамін А (ретинол) і статева сфера

Вітамін А відіграє важливу роль у синтезі прогестерону – жіночого статевого гормону. Він найбільш необхідний жінці в другій фазі менструального циклу, після овуляції (з 14 по 28 день циклу). При дії цього вітаміну деякі з тривожних симптомів перед менструальної напруженості зникають.

Для чоловіків вітамін А – необхідний кофактор продукування здорової сперми.

Вітамін А (ретинол) і шкірні захворювання

Вітамін А – джерело додаткового живлення шкіри. Він сприяє своєчасному оновленню клітин шкіри і їх нормальному функціонуванню. Тому вітамін А ефективно використовується в комплексному лікуванні багатьох шкірних захворювань.

Вітамін А (ретинол) і імунітет

Основний “фронт”, де вітамін А веде боротьбу з інфекціями – це слизові оболонки. Адже саме слизові оболонки є основною мішенню для інфекцій.

Каротини підвищують захисну силу власних інтерферонів. Вітамін А захищає від вільних радикалів чутливу зобну, або вилочковую, залозу, яка представляє собою штаб-квартиру імунної системи. Ця маленька залоза, що знаходиться за грудиною, з віком поступово втрачає свої функції. Вітамін А, як вже довели імунологи, може покращувати роботу зобної залози, а крім того, підвищувати кількість білих кров’яних тілець – лейкоцитів – вартою імунної системи.

Тому вітамін А необхідний часто хворіють дітям і літнім людям з ослабленим імунітетом, так як інфекційні захворювання виснажують запас цього вітаміну.

Вітамін А (ретинол) і зір

Найбільш широко відома функція вітаміну А – профілактика захворювань очей. Вітамін А відіграє вирішальну роль у процесах світлової та темнової адаптації. Ретинол при кожному світловому порушенні бере участь у синтезі зорових пігментів сітківки ока – родопсину і йодопсіна, які і регулюють адаптацію ока до світла і темряви, а також кольоровий зір. Особливо важливо це для людей, подовгу працюють біля комп’ютера, очі яких постійно піддаються контрастним світловим спалахів.

 

Крім того, вітамін А сприяє зволоженню рогівки ока, а при його дефіциті виникає небезпека запалення слизової оболонки ока – кон’юнктивіту, і навіть хронічної сухості очей – ксерофтальмії.

Вітамін А (ретинол) і зростання

Вітамін А тісно пов’язаний з гормоном росту – причиною недостатнього росту дитини може бути нестача саме цього вітаміну. Зростання кісток в кінцівках відбувається, головним чином, за рахунок ростової зони (хрящової прошарку). Саме клітини хрящової тканини, найбільш активно беруть участь в процесі обміну речовин, потребують великої кількості вітаміну А. Молоді клітини кісток ростуть, зберігають деякий час активність, а потім відмирають, щоб поступитися місцем новим хрящовим клітинам. Щоб цей постійний цикл в кістково-хрящової тканини дітей не припинявся, вітамін А контролює цей ферментативний процес.

Оскільки у кісток багато спільного з зубами, то це стосується і прикусу наших малюків. Вітамін А зміцнює щелепні кістки і запобігає, таким чином, неправильний прикус. Крім того, вітамін А збільшує стійкість ясен до інфекцій та запалень.

Вітамін А (ретинол) і онкологічні захворювання

Вітамін А захищає організм від онкологічних захворювань травної системи, сечового міхура, легенів, шкіри. Він сприяє придушенню процесів поступового переродження здорових клітин у злоякісні; надає лікувально-профілактичну дію при передпухлинних станах слизової оболонки порожнини рота, шлунку і шийки матки. При високому споживанні каротинів з їжею і, в результаті, високою концентрацією його в крові, ризик захворювання раком знижується. Також він скорочує ризик рецидиву після видалення пухлини.

Вітамін А і кровоносна система.

B поєднанні c вітаміном C (аскорбінова кислота) ретинол викликає зменшення ліпоїдних відкладень в стінках судин і знижує вміст холестерину в сироватці крові.

Нестача вітаміну A (ретинол)

Однією з причин авітамінозу А у людини може з’явитися порушення перетворення каротину в ретинол, що спостерігається при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози.

При недостатності вітаміну А з’являються наступні симптоми:

ослаблення зору в сутінках, запалення і сухість очей, лущення століття, чутливість очей до блиску або вогнів;

підвищення сприйнятливості до інфекцій;

“Гусяча шкіра” на тильній стороні рук, суха, потріскана шкіра;

швидке замерзання;

погіршення апетиту;

випадання і ламкість волосся;

витончення зубної емалі, біль в кістках та суглобах, уповільнення зростання;

інфекційні процеси верхніх дихальних шляхів: синусит, гайморит, фронтит;

запалення сечостатевої системи, печіння і свербіж при сечовипусканні.

Гіпервітаміноз

Симптоми при надлишку і нестачі вітаміну А (ретинолу) схожі. Можливо, жоден із симптомів вітамінної інтоксикації не вивчався так, як гіпервітаміноз вітаміну А.

Симптоми такі:

головний біль;

біль у животі, кістках і суглобах;

слабкість, нездужання;

нічна пітливість;

нудота і блювання;

збільшення внутрішньочерепного тиску. 

Також спостерігається випадання волосся, порушення менструального циклу аж до припинення менструацій, збільшення печінки та селезінки, тріщини в кутах рота, дратівливість, ламкість нігтів, свербіж.

Рекомендації щодо застосування Вітаміну А (ретинолу)

Для посилення ефективності дії вітаміну А – ретинолу, його необхідно приймати одночасно з вітаміном Е – токоферолом.

Те ж саме можна сказати про цинк: якщо рівень цинку в організмі низький, то вітамін А погано засвоюється.

0 коментарів “Вітамін А (ретинол)”