Дієта для очищення печінки

Печінка – другий за величиною орган в організмі людини. Хочете, щоб вона була здорова? Питання, без сумніву, риторичне, тому рекомендуємо зайнятися її очищенням. Дієта для очищення проста, доступна і принесе користь всьому організму.

Функції печінки

Печінка виконує більше п’ятисот різних функцій в організмі людини. Вона є фільтруючою системою, очищає все те, що потрапляє до нас всередину. Живильні речовини зберігаються, непотрібні видаляються, рівень хімічних речовин в крові регулюється. Печінка виробляє жовч, яка життєво необхідна для травлення. Печінка – це унікальний орган. Якщо печінка була вражена на короткий час або постраждала від хвороби, вона сама регенерується і виробляє знову клітини, які померли. Але, якщо печінка хворіє постійно, це може призвести до незворотних змін. В подальшому, ці зміни будуть увесь час втручатися в хід її нормального функціонування.

При ненормальною роботі печінки відбувається збільшення маси тіла, відчувається постійна втома, виникають алергічні реакції, головний біль, підвищується тиск, спостерігаються інші негативні симптоми. За допомогою дієти можна очистити печінку, поліпшити процес метаболізму, підвищиться імунітет, і поправити здоров’я в цілому.

Дієта для всіх

Люди, які думають, що дієта для очищення печінки призначена тільки для тих, хто худне або для тих, хто контролює масу тіла, глибоко помиляються. Даная дієта розроблена для всіх, щоб поліпшити загальне здоров’я і підвищити імунітет. Також вона допоможе тим людям, які страждають від швидкої втрати ваги. З поліпшенням функціонування печінки підвищується апетит, що змушує людину краще їсти і таким чином набирати вагу. Коли печінка очищається, це призводить до нормалізації стану шкіри, проходить акне, нормалізується маса тіла. Очищення печінки допомагає в боротьбі зі склерозом, холангитом, гепатитом С. В результаті йде депресія, поліпшується настрій, формується позитивний психологічний настрой.

Дієта для очищення печінки допоможе:
Людям, страждаючим повнотою;
Тим, хто страждає хворобами печінки і жовчного міхура;
Тим, у кого підвищений тиск, і хто має проблеми з травленням;
Тим, у кого виникають алергії, підвищений рівень холестерину, хто страждає синдромом хронічної втоми;
Тим, хто страждає мігренню;
Жінкам, які проходять гормонозамісну терапію;
Тим, хто зловживає алкоголем.

0 коментарів “Дієта для очищення печінки”