Вітамін К

Вітамін К – обов’язковий і неодмінний учасник механізму згортання крові. Вітамін До є жиророзчинним вітаміном і для його засвоєння з травного тракту їжа повинна містити деяку кількість жири та печінка повинна виробляти достатню кількість жовчі.

Вітамін K1 (філлохинон) міститься в зелених рослинах, а вітамін K2 (менахінон) продукується нормальною мікрофлорою травного тракту людини, наприклад кишковою паличкою. Тому у здорової дорослої людини з нормальною мікрофлорою кишечника, як правило, не виникає нестачі в цьому вітаміні.

Добова потреба у вітаміні К: 70-80 МГК.

Kолічество вітаміну к в деяких продуктах: –  мікрограмів в 100 г
Зелена листова капуста – 500
Шпинат – 350
Рожева капуста – 230
Брокколі – 210
Кресс-салат – 200
Качанний салат – 2,8
Яйця – 1,2
Молоко – 0,1

Не менш важливою є роль вітаміну К в регуляції рівня в організмі білків у кістковій і інших тканинах організму. Зокрема він необхідний для синтезу остеокальцину – специфічного білка кісткових тканин, який утримує кальцій в кістки і залучений в процес розвитку остеопорозу. Інший білок цього типу – матриксних білок, є потужним інгібітором кальцифікації стінок артерій, хрящових тканин і запобігає ектопічна кальцифікацію. Кальцифікація органів та інших м’яких тканин – несприятливий наслідок старіння. В результаті судинна система ушкоджується настільки, що оперативна заміна клапанів серця або аорто-коронарне шунтування артерії може стати неминучим.

Крім того, вітамін K запобігає підвищення рівня інтерлейкіну-6, що є показником старіння. Хімічне сигнальне речовина для імунної системи – інтерлейкіну-6, підтримує запалення. З віком рівень цього цитокинина підвищується і викликає патологічне запалення всіх частин тіла, включаючи суглоби й мозок.

Вітамін K мабуть грає роль в регулюванні рівня цукру в крові. Підшлункова залоза, яка продукує інсулін, накопичує вітамін К. Недостатність вітаміну K може давати прояви подібні діабету. Зокрема, відмічено, що недолік вітаміну К може призвести до зниження рухливості сперматозоїдів у дорослих чоловіків і – як наслідок – до безпліддя.

Недостатність вітаміну К розвивається рідко і може бути наслідком хвороб шлунково-кишкового тракту (дисбактеріози, хронічні ентерити, коліти) і поразок системи, порушують жовчоутворення (гепатити, цирози печінки) або виведення жовчі в просвіт кишечника (жовчнокам’яна хвороба, пухлини, дискінезія жовчних шляхів) . Нестача вітаміну К в організмі веде до збільшення часу згортання крові і розвитку геморагічного синдрому (сильна кровотеча, кровотечі з носа і ясен, крововиливи на шкірі навіть в результаті незначного здавлювання).

Недостатність вітаміну К часто буває у новонароджених, у кишечнику яких ще немає необхідних для синтезу вітаміну бактерій. Проте вже через кілька днів після народження організм немовляти починає отримувати свій власний вітамін K з травного тракту. У ряді країн вагітним жінкам незадовго до пологів або новонародженим для попередження розвитку у них крововиливів (у разі родових травм) і кровотеч роблять ін’єкції вітаміну К. Знижені рівні вітаміну К часто бувають у літніх людей, що ймовірно пов’язано з віковим погіршенням роботи шлунково-кишкового тракту .

Алкоголь і деякі ліки – барбітурати, антибіотики, вазелінове масло, великі дози вітаміну Е та ін, викликають зниження рівня вітаміну К. Погіршення засвоєння вітаміну К, як і інших жиророзчинних вітамінів, викликають шипучі напої.

0 коментарів “Вітамін К”